Oryginalne dodatki do kamery GoPro

Kamery GoPro można doposażyć w przeróżne dodatki sprawiające, że funkcjonalność kamery GoPro staje się dużo większa. Każdy zna popularne uchwyty, jednak poza nimi jest sporo gadżetów mniej znanych, aczkolwiek niemniej przydatnych.

Nagrywaj tak, jak chcesz!

Jednym z dodatków, które znacząco ułatwiają podróżowanie z kamerą są szelki do GoPro. Dzięki nim nasze ręce pozostają zupełnie wolne, co podczas wykonywania niektórych aktywności jest niezbędne. Szelki do GoPro można bez problemu dopasować do każdej sylwetki, więc każdy może ich używać.

Szelki do GoPro doskonałym gadżetem dla miłośników zwierząt

Nie każdy wie, że szelki do GoPro istnieją również w wersjach dla naszych pupili. Wielu właścicieli kotów zastanawia się, co one robią, gdy nie ma ich w domu. Teraz każdy może to sprawdzić! Wielbiciele psów również znajdą alternatywę dla siebie, ponieważ bez problemu dopasują szelki do GoPro do postury swoich podopiecznych.

Pilot do GoPro– tylko dla sportowców?

Kolejnym dodatkiem godnym polecenia jest pilot do GoPro. Daje on nam wiele możliwości – włączanie/wyłączanie kamery GoPro, robienie zdjęć, zmienianie ustawień to tylko niektóre z nich. Pilot do GoPro doskonale nadaje się do robienia zdjęć z powietrza, co bardzo często wykorzystują sportowcy ekstremalni. Niemniej jednak nie należy zapominać, iż obsługa pilota do GoPro jest intuicyjna, więc używać go może każdy. Przy wykorzystaniu jego funkcji możemy znacznie upiększyć nawet najintymniejsze dla nas chwile takie jak ślub czy zaręczyny. Dowiedz się więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *